Pranie dywanów Katowice

czyszczenie_dywanow_katowice
czyszczenie_tapicerki_katowice
czyszczenie_wykladziny_katowice

Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, tapicerki.

Podsumowując, czyste dywany, tapicerka oraz wykładziny dywanowe przydatne są wszędzie – w domach, hotelach, restauracjach i tym podobnych miejscach.

Wykonujemy następujące usługi:

 • Czyszczenie i pranie dywanów w domach, mieszkaniach i biurach
 • Czyszczenie i pranie wykładzin z krótkim i długim włosem
 • Czyszczenie tapicerki
 • Usuwanie plam, odplamianie
 • Mycie i czyszczenie podłóg, schodów
 • Czyszczenie kompletów wypoczynkowych
 • Czyszczenie skóry
 • Pranie kanapy, foteli, tapczanów, sofa, narożnik kuchenny, pufa, materac, łóżko
 • Pranie mebli tapicerowanych
 • Czyszczenie tapicerki samochodowej w samochodach, busach, autokarach
Usługa Cena (zł)
Cennik czyszczenia dywanów i wykładzin w domu klienta.  Pranie dywanów musi być poprzedzone specjalistycznym odkurzaniem.
dywany sztuczne  .
Specjalistyczne
Odkurzanie
📲 zł/m2
Czyszczenie 📲 zł/m2
Czyszczenie + odkurzanie 📲 zł/m2
dywany wełniane  .
Specjalistyczne
Odkurzanie
📲 zł/m2
Czyszczenie  📲 zł/m2
Czyszczenie + odkurzanie  📲 zł/m2  
dywany typu shaggy  .
Specjalistyczne
Odkurzanie
 📲 zł/m2
Czyszczenie  📲 zł/m2
Czyszczenie + odkurzanie  📲 zł/m2  
dywany jedwabne i wiskozowe  Czyszczenie możliwe tylko w pralni dywanów
usuwanie plam specjalnym żelem  📲 zł 
specjalistyczne odplamianie linią Tersus  📲 zł 
usuwanie plam DYE GONE (inteligentne odplamianie)  📲 zł

Niewiele trzeba, aby dywany i wykładziny były czyste, bez roztoczy, bakterii, wirusów, kurzu oraz brudu.

Potrzebujesz informacji jak prać dywany odkurzaczem piorącym Kärcher, Zelmer czy Rainbow, inaczej – jak prać dywan myjką ciśnieniową Karcher? Z użyciem wysokiej jakości środków piorących wykonujemy poprawnie mobilne pranie dywanów Karcherem opinie wtedy są tylko pozytywne.

Recepta na dobre pranie dywanów jest prosta, potrzebne są profesjonalne maszyny do prania dywanów oraz sprzęt do prania dywanów, w tym: odkurzacz do prania  tapicerek Kärcher do prania dywanów.

Profesjonalne pranie dywanów w domu, mieszkaniu, w fimie dla czystości i zdrowia. Czystość to podstawa, a tanie pranie dywanów Katowice odkurzaczem Karcher jest konieczne co pewien czas. Najtańsze czyszczenie dywanów Katowice u klienta to ważne zadanie, a niejedna osoba dba o takie działanie. Jeśli dom jest duży, dywanów jest kilka, to co dwa-trzy miesiące trzeba je prać. W dywanach gromadzą się kurz, wirusy, bakterie oraz roztocza. Na pewno czysty dywan to podstawa, a odświeżenie dywanów nie kosztuje dużo. Jakość w dobrej cenie to ważne, również usługi na sucho, na mokro, w głębokiej wodzie, ekstrakcyjne pranie dywanów odkurzaczem Rainbow, ekologiczne czyszczenia dywanów w Katowicach muszą być idealne. Pranie tapicerki Katowice, czyli dokładne czyszczenie kanap, wersalek i foteli przyda się od czasu do czasu. Pranie wykładziny Katowice dywanowej najczęściej zamawiają hotele i restauracje, ale w prywatnych domach także się zdarza czyszczenie wykładziny Katowice. Pranie fotela nie zajmuje dużo czasu, samodzielnie można wyprać tapicerkę takiego mebla. Czyszczenie tapicerki Katowice oraz pranie chemiczne dywanów jest cennym działaniem zawodowym. Klienci chętnie je podejmują oraz realizują. Czysta tapicerka spodoba się każdemu, jest to ważny element mebli. Warto taką tapicerkę mieć, warto ją odświeżać i dbać o jej wysoką wartość. To bezcenne działanie, które na pewno przyda się niejednej osobie. Jeśli w domu są małe dzieci to czystość dywanów jest koniecznością, ale równie ważne jest pranie i czyszczenie:

  • foteli
  • kanapy
  • sofy
  • pufy
  • kompletu wypoczynkowego
 • tapicerki samochodowej.

Firma pranie dywanów Katowice

Jak pierze solidna firma pranie dywanów Katowice? Dywany należy prać skutecznie, szybko, bez problemów. Niejedna osoba próbuje samodzielnie prać dywany oraz tapicerkę mebli, aby zaoszczędzić na wynajmowaniu solidnej ekipy piorącej dywany i wykładziny w Katowicach. Udaje się to uczynić z dobrym efektem ponieważ firma czyszcząca dywany Katowice ma w tym zakresie doświadczenie. Jakość w dobrej cenie jest zapewniona, gdy staranność jest zachowana. Należy pamiętać, że piorąc samodzielnie dywany i tapicerkę nie wolno oszczędzać na dobrej jakości środkach piorących do tego celu. Uczciwa, rzetelna pralnia dywanów Katowice stosuje środki, odkurzacze i urządzenia piorące najlepszej jakości czołowych firm na rynku. Jest to podstawa porządnego prania. Na pewno warto mieć czyste dywany, oczyszczone wykładziny, elegancką samochodową tapicerkę. W czystym otoczeniu ludziom żyje się lepiej oraz przyjemniej. Nasza firma sprzątająca pranie dywanów Katowice to gwarancja czystości i świeżości w domu czy w mieszkaniu na długie miesiące. Lokalna dobra firma piorąca dywany Katowice bez kłopotu przyjedzie i zrobi co do niej należy. Dzieci zrobiły plamę na kanapie, sofie? Wtedy na ratunek przyjedzie firma pranie tapicerki Katowice. Wylało się wino na dywan? Warto mieć kontakt do firma czyszczenie dywanów Katowice i zlecić fachowcom pozbycie się drażniącego wzrok przebarwienia pod nogami. Biały, jasny skórzany komplet wypoczynkowy już nieco poszarzał? Jego dawny blask odzyska firma czyszcząca tapicerki Katowice. Coś tłustego wylało się na wykładzinę i nie możesz sobie z tym poradzić? Takimi “niespodziankami” zajmie się doświadczona firma czyszcząca wykładziny Katowice bez większego problemu. Prowadzisz firmę, lokal, sklep, restaurację, klub nocny, kawiarnię, gabinet stomatologiczny, fryzjerski, gdzie przychodzi dużo ludzi. A może wtedy warto zamówić stały cotygodniowy serwis czyszcząco-piorący Katowice np. do usunięcia gumy do żucia z wykładziny czy dywanu.

Usługi prania dywanów Katowice

Czy warto samodzielnie czyścić dywany czy też zamówić tanie usługi prania dywanów Katowice? Na pewno tak, bo to ważna sprawa. Klienci chcą mieć czyste dywany, nie chcą wdychać kurzu, wolą usuwać z nich wbitą kocią sierść czy piasek, który zawsze w domu może się pojawić. Czysty dywan przyda się w każdym domu, jest to najlepsza ozdoba, bez której ani rusz. Jeśli jednak ktoś nie ma czasu i doświadczenia w praniu dywanów i tapicerek to lepiej wynająć firmę, dla której usługa prania wykładziny Katowice to codzienność. Można to uczynić za grosze, nie nadwerężając się, bez zbędnych finansowych wydatków. Konkurencja w sektorze usługi czyszczenia tapicerki Katowice  jest spora, firm nie brakuje, dlatego w każdym mieście można znaleźć osobę chętną do prania dywanów. Nie tylko domowe tapicerki się pierze, także tapicerki samochodowe koniecznie trzeba wyprać od czasu do czasu. Bez oczyszczonej tapicerki żyje się o wiele trudniej i mniej przyjemnie. Niejedna osoba może dzięki praniu tapicerek zaoszczędzić dużo czasu i zająć się rodziną, własnym biznesem. Jest to podstawa dla każdego człowieka. Odciąża się z pewnych prac, by mieć go na inne zajęcia. Tanie usługi czyszczenie dywanów Katowice pozwalają na to by zająć się swoimi sprawami, a nie szorować dywan własny rachunek, jak wiadomo z różnym skutkiem.

Ważna kwestią jest ile kosztuje pranie dywanów Katowice, jaki jest cennik usług czyszczenie dywanów Śląsk, jaka jest cena za czyszczenia tapicerek meblowych, prania tapicerki. Nasze ceny prania dywanów Katowice są atrakcyjne dla każdego. Oferujemy tanie, najtańszy cennik prania dywanów Katowice, niskie ceny czyszczenia wykładzin oraz dostępne, na każdą kieszeń ceny prania tapicerek meblowych. Jak wybrać firmę czyszczącą tapicerki, dywany i wykladziny w domu? Znudziły Ci się już domowe sposoby na pranie dywanów?