Sprzątanie Katowice

sprzatanie_katowice
pranie_katowice
sprzatanie-katowice380x270

Porządek w cenie.

Sprzątanie to coraz bardziej popularna usługa. Nie każdy ma czas na sprzątanie, dlatego na rynku obecne są firmy, które oferują sprzątanie w domach, mieszkaniach, ogrody, otoczenie, w firmach na co dzień lub np. sprzątanie poremontowe. Firma sprzątająca w Katowicach dba o czystość w budynkach oraz wokół nich. Sprząta mieszkania, piwnice, klatki schodowe, garaże, papiery w biurze, wyniesie odpadki, zbierze potłuczone szkło. Zaoferuje sprzatanie w weekendy Katowice, profesjonalny serwis sprzątający w Katowicach u osób starszych czy też sprzątanie u bogatych ludzi.

Możemy wykonać następujące usługi sprzątania:

 • Domy, bloki, osiedla, kamienice i mieszkania
 • Pomieszczenia biurowe, lokale usługowe
 • Powierzchnie handlowe, hale, magazyny
 • Budynki użyteczności publicznej
 • Szpitale, przychodnie, placówki medyczne, gabinety lekarskie
 • Szkoły, przedszkola, placówki publiczne, urzędy
 • Hotele, pensjonaty, schroniska
 • Tereny zewnętrzne, podjazdy, parkingi, odśnieżanie
 • Utrzymanie zieleni, pielęgnacja ogrodów, konserwacja parków, place zabaw osiedlowych i dla przedszkoli
 • Koszenie trawy, przycinanie zywopłotów, grabienie liści, cięcie drzew
 • Prace ogrodnicze, sadzenie roślin, krzewów i drzew
 • Wywożenie śmieci i odpadów
 • Sale konferencyjne, pomieszczenia szkoleniowe
 • Techniczna obsługa budynków
 • Mycie okien, luster, rolety, fasady, szyby, szklane elewacje na zewnątrz z dźwigu / zwyżki
 • Czyszczenie tarasów, balkonów, elewacji budynków
 • Pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych
 • Czyszczenie, pranie tapicerki samochodowej w autokarach, autobusach, busach i samochodach osobowych
 • Impregnacja, polerowanie, usuwanie roztoczy, bakterii
 • Czyszczenie mechaniczne podłóg, woskowanie, polerowanie
 • Czyszczenie myjkami wysokociśnieniowymi
 • Usuwanie gruzu, prace poremontowe i pobudowlane
 • Porządkowanie przestrzeni po imprezach plenerowych
 • Dezyfekcja mieszkań, pomieszczeń i budynków
 • Dezyfekcja żłobków, przedszkoli, szkół, sal gimnastycznych
 • Dezyfekcja obiektów medychnych i weterynaryjnych
 • Dezyfekcja sklepów, restauracji, chłodni, magazynów
Usługa Cena (zł)
Sprzatanie wewnętrzne .
bez środków chemicznych od osoby od 📲 zł/h
ze środkami chemicznymi od osoby od 📲 zł/h
Cennik prania tapicerki meblowej materiałowej u klienta. OBICIE MATERIAŁOWE  i OBICIE ALCANTARE itp, zwane zamszem .
Poduchy meblowe 📲 zł
Krzesła siedzisko 📲 zł
Krzesło: siedzisko + oparcie 📲 zł
Pufy meblowe I osobowe – małe 📲 zł
Pufy meblowe I osobowe – duże 📲 zł
Fotele biurowe tapicerowane fronty 📲 zł
Fotele biurowe tap. dookoła 📲 zł
Fotele na drewnianych płozach 📲 zł
Fotele wypoczynkowe 📲 zł
Narożniki kuchenne  📲 
Wersalki / kanapy dziecięce 📲 zł
Kanapy II osobowe 📲 zł
Kanapy III osobowe 📲 zł
Kanapy (narożniki) IV osobowe 📲 zł
Kanapy (narożniki) V osobowe 📲 zł
 Cennik czyszczenia materacy w domu klienta   .
 Materac 90×200 Jednostronnie / Dwustronnie 📲 zł
 Materac 140×200 Jednostronnie / Dwustronnie 📲 zł
 Materac 160×200 Jednostronnie / Dwustronnie 📲 zł
 Materac 180×200 Jednostronnie / Dwustronnie 📲 zł
 Materac 200×200 Jednostronnie / Dwustronnie 📲 zł
 Mycie zewnętrzne   .
 czyszczenie kostki brukowej  od 📲 zl/m2
 czyszczenie elewacji  od 📲 zł/m2
 czyszczenie ogrodzen  do 1,6m od 📲 zł/mb
 .

Właściele firm lubią mieć czyste biura. Osoby prywatne, lokatorzy natomiast pragną mieć czyste mieszkania, domy, ogórd, posesję. Wysoka jakość usług sprzątania jest koniecznością. To najważniejsza sprawa, bo klienci chcą mieszkać czysto, wygodnie oraz w dobrym standardzie.

Używamy sprzęt sprzątający i akcesoria do sprzątania najwyższej jakości: środki czystości, chemia, detergenty, odkurzacze, mopy płaskie i wiadra, maszyny czyszczące, wózki do sprzątania, mopy przemysłowe do podłogi, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, rękawice, ścierki, ręczniki, czyściwa, zamiatarki, maty, worki na śmieci, opryskiwacze ciśnieniowe, sprzęt do mycia okien, pady czyszczące, polerki, szorowarki.

Solidni pracownicy do sprzątanie ekologiczne bez chemii, sprzątanie u osób starszych, sprzątanie u bogatych ludzi, sprzątanie na godziny Katowice mają wiele do zrobienia, a praca musi być wykonana bardzo starannie, dbale, w wyjątkowy sposób.

Utrzymanie czystości Katowice to popularne działanie, wiele osób potrzebuje pomoc w sprzątaniu Katowice również w zakresie utrzymanie porządku Katowice. Sprzątanie w domach prywatnych, w biurach, pomieszczeniach komercyjnych, sale konferencyjne, w urzędach, gabinetach medycznych, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych lub sprzątanie po remoncie Katowice. Wysokiej jakości sprzątanie pobudowlane Katowice to istotna usługa, trudna, ponieważ wszystko jest brudne oraz zaniedbane. Nasz serwis sprzątający troszczy się o tanie sprzątanie Katowice solidne, rzetelne, terminowe. Wysoka jakość usług jest niezbędna, konkurencja panuje spora, zatem warto starać się i zabiegać o klientów. Proponujemy dla klienta elastyczny system działania – sprzątanie popołudniami, sprzatanie w weekendy trzeba znakomicie zrobić, jednak trzeba poświęcić na nie czas i wykonać je dobrze, bez błędów oraz tak zwanych niedoróbek.

Firma sprzątająca Katowice

Kto powinien sprzątać – osoba do sprzątania Katowice, sprzątaczka Katowice, gosposia Katowice, pomoc domowa, czy profesjonalna firma porządkowa Katowice? Pracownicy do sprzątania są cenni. Wiedzą jak posprzątać, w jaki sposób zadbać o swoich podopiecznych, mają sprzęt, środki czystości. Tania ekipa sprzątająca Katowice ma dobre ceny na produkty i usługi. Jakość takiego sprzątania to podstawa, a klienci domagają się wysokiej jakości. Godzina pracy osoby sprzątającej kosztuje, a ekologiczna, tania, profesjonalna, jednoosobowa, najlepsza, największa, mała, mobilna firma sprzątająca Katowice organizacje całą usługę. Na pewno warto znaleźć firmę oferującą usługi wysokiej jakości. Ceny za sprzątanie nie są wygórowane. Firmy sprzątające w Katowicach dostarczają szybkich i profesjonalnych usług, a biznes stać na zapłacenie za sprzątanie, osoby prywatne muszą wydać trochę więcej na ten cel, ale nie zamawiają zazwyczaj sprzątania codziennie, lecz przed świętami czy na wiosnę. Jest to znakomite rozwiązanie, które oszczędza czas oraz pieniądze. Sprzątać powinien profesjonalny, solidny serwis sprzątający Katowice, które się na tym znają, mają porządny sprzęt i zatrudniają profesjonalny personel jak sprzątanie Ukrainki. Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę hasła: szukam sprzątaczki Katowice, zatrudnię sprzataczkę w Katowicach, poszukuję panią do sprzątania domu Katowice, szukam osoby do sprzątania mieszkania Katowice i pokrewne. Rynek jest wymagający, sama ścierka, woda i płyn już nie wystarczają. Zalecane jest przeszkolenie osób sprzątających, aby Ukrainka do sprzątania Katowice solidnie wykonywały usługi sprzątania Katowice w mieszkaniu, domu czy firmie.

Usługi sprzątające Katowice

Również firmy, organizacje, kościoły dbają o sprzątanie. Chcąc zapenić czystość obiektów zamawiają sprzątanie usługi Katowice, starają się zatrzymać klientów i szukają tanie usługi sprzątające Katowice najlepszej możliwej jakości oraz klasy. Warto sprzątać domy i mieszkania samodzielnie, ale do dużych porządków lub sprzątania po remoncie spokojnie można wynająć dobrej klasy specjalistów. To działanie trudne, zajmujące czas oraz bardzo męczące. Na pewno sprzątanie jest istotną pracą, której efekty widać od razu, ale znikają po pewnym czasie. Solidna firma świadcząca usługi porządkowe Katowice może na nich znakomicie zarabiać, czerpać zyski z własnej działalności oraz zdobyć znaczący udział w rynku takich prac. Coraz więcej osób dba o sprzątanie i czystość, coraz większa waga jest przykładana do solidnego sprzątania.

Cennik usług sprzątających Katowice i porządkowych łatwo jest znaleźć, wystarczy tylko trochę się rozejrzeć. Cennik sprzątania Śląsk jest dokumentem jawnym, publikowanym na stronach internetowych, który należy poznać zawsze przed zamówieniem sprzątania. Mamy atrakcyjny cennik mycie okien jest obecny na górze strony internetowej. Cennik firm sprzątających Katowice nie może być wygórowany, bo sprzątanie nie może kosztować bardzo dużo. Chcesz szybkiej informacji ile bierzemy za sprzątanie, jakie mamy stawki za sprzątanie Katowice cennik, ile za godzinę, ile kosztuje sprzątanie w Katowicach i okolicy: mycie okien, czyszczenie tapicerki, odplamianie, pranie dywanów? Przekona Cie nasz cennik sprzątania mieszkań po remoncie, pobudowlane i inne specjalne.